InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Žalúzie a markízy články

Na čo myslieť pri výbere markízy

K jarným a letným mesiacom neodmysliteľne patrí posedenie na terase alebo balkóne. Až s markízou ho ale privediete k dokonalosti. Keď si budete chcieť dopriať energiu zo slnka alebo chytať bronz, necháte ju jednoducho zvinutú. Akonáhle vás ale slnko začne obťažovať a zatúžite po tieňa, markíza príde vhod. Akú ale vybrať? Mala by splniť všetky vaše priania a tiež ladiť s dizajnom budovy. Dôležité je myslieť aj na technické možnosti vášho domu či bytu.

Ako vybrať žalúzie do interiéru?

Nejaký typ tienenie má doma asi úplne každý. Bez slnečných lúčov by sme sa samozrejme neobišli, predsa len, vytvárajú nielen teplo, ale aj svetlo. Ovšem oboje môže byť vo vysokej intenzite skôr na škodu. A preto je vhodné sa im brániť aj v domácich podmienkach aspoň nejakým spôsobom. Možností je celá rada.

5 + 1 dôvod, prečo si zaobstarať vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú nielen vkusným a moderným doplnením architektonického riešenia domu, ale majú predovšetkým celý rad praktických funkcií. Patrí medzi ne najmä termoregulácie, ochrana pred hlukom, svetelným smogom, nepriaznivému počasiu i zvedavými zrakmi susedov ...

Kombinujte rolety. Ochráni zvonku, zútulnia zvnútra

Dni sa pomaly kráti a jeseň už visí vo vzduchu. Večery trávime vo svojich domovoch, kde sa chceme cítiť príjemne cez deň aj v noci. Pred nechcenými pohľadmi, a dokonca aj hlukom z ulíc nás spoľahlivo ochráni vonkajšie rolety. Jej interiérový náprotivok - látkové rolety - oceníte cez deň nielen kvôli zvýšeniu pocitu súkromia, ale aj ako dizajnový prvok. A pokojne v jesenných farbách!

Slnko alebo tieň? Hra s interiérom vášho domova

Príliš veľa svetla a tepla nás motivuje k leňošeniu a bráni nám, aby sme prežili plnohodnotne celý deň. Pritom stačí šikovný zásah do riešenia interiéru a máme aj v lete doma slnka a teplotu tak akurát. Tienenie môže vášmu domovu pridať na štýle aj na kráse. Keď však viete, ako na to.

Čím vylepšiť vaše okná? Máme tipy, ktoré nesklamú

Okná sú v každom dome alebo byte nesmierne dôležitá. Prečo? Keďže sú spojené s možnosťou užívať si prirodzeného denného svetla, rovnako ako sú spojené s istotou tiež celkom efektívneho vetranie. Ďalej nezabúdajme tiež na to, že v prípade nových plastových či iných okien nemusíte mať obavy ani z úniku tepla.