InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Pomôcky na upratovanie články

Ako sa starať o podlahu z vinylu?

Zaobstarali ste si domov vinylovú podlahu a neviete, ako sa o ňu starať? Podlaha z vinylu patrí k najobľúbenejším podlahovým krytinám, svoj podiel na tom určite má aj skutočnosť, že sa ľahko udržuje a má báječné úžitkové a estetické vlastnosti. Ako na to, aby si ich nejaký čas udržala, a aj za pár rokov vyzerala, ako keď ste si ju zaobstarali?

5 tipov, ako mať doma čisté ovzdušie

V zimných mesiacoch je dlhšie tma a počasie je menej prívetivé, preto trávime viac času v uzavretých priestoroch, či už doma alebo v kancelárii. O to viac by sme mali myslieť na to, aby prostredie, ktoré nás obklopuje, bolo zdravé - a to predovšetkým u alergikov a astmatikov. Práve zima je totiž perný obdobím pre tých, ktorí trpia alergiou na prach, plesne či roztoče. Čo robiť preto, aby ste dýchali čistý vzduch?

10 tipov, ako obmedziť plast v domácnosti

Obľúbené pláže v Dominikánskej republike zaplavili plasty. Mikroplastu sa objavili aj v pitnej vode. Veľrybe našli v žalúdku 80 plastových tašiek a ďalšie plastový odpad - zachrániť sa ju už nepodarilo. Znie vám to ako správy z hororu? Ono to tak trochu horor ho. Celosvetovo jednoznačne zlyháva systém recyklácie plastov, a pritom svet produkuje dennodenne nové. Je čas s tým niečo urobiť a najlepšie začať u seba. Poďme dať spolu dohromady 10 možností, ako pomôcť planéte neudusiť sa v mori plastového odpadu. Mimochodom viete, že 96 percent odpadu, ktorý sa nájde v mori, je plast?

Kuchyňa je najšpinavšie miesto v domácnosti

Čisté prostredie je základom zdravej domácnosti. Existuje však veľa miest, na ktoré pri upratovaní zabúdame, alebo by nás vôbec nenapadlo, že sú rajom baktérií. Práve tie sa v najväčšom množstve nachádza v kuchyni, kde pripravujeme a konzumujeme jedlo. Niektoré z nich môžu byť životu nebezpečné.

Ste šetrní k prírode?

Ak patríte medzi osoby, ktoré si plne uvedomujú dôležitosť ekologického správania v bežnom živote, stalo sa iste vaším štandardom triedenie odpadu, šetrenie vody alebo napríklad úspora energie. Ekologickí ale môžete byť aj pri upratovaní domácnosti. Každá pomoc sa počíta, a aj keď sa môže zdať, že sa jedná o kvapku v mori, príroda to ocení.

Poznáte Márii Kondo a FlyLady? Svetové trendy v upratovaní zmení rodinný život aj vám

Mať vždy upravený a elegantný domov žiariace čistotou je sen snáď každého z nás. Takýto stav ale nie je samozrejmosťou. Hlavne ak máte deti, stáva sa boj s neporiadkom sizyfovskú úlohou a občas sa vám môže zdať, že nerobíte nič iné ako upratujete. Pozor! Nie ste v tom sami. Ak neviete, ako s večným neporiadkom skoncovať, pokračujte v čítaní.

Ako na domov s čo najmenším množstvom alergénov

Sterilné prostredie si doma vytvoríme len ťažko a ani by to nebolo vhodné. Zmierniť ale pôsobenie alergénov a eliminovať ich výskyt v dome alebo byte určite chceme, hlavne ak máme v rodine alergika. Ako na to?