InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Zimná záhrada články

Február na záhrade

Vo februári sa pomaly pripravujeme na vegetačné sezónu. Čo je vhodné práve v tomto období na záhrade urobiť? Pripravili sme niekoľko tipov a rád.

Trendy pre terasy roka 2020?

Jednoduchosť, funkčnosť, prirodzenosť. Týmito tromi slovami by sa dali v skratke popísať princípy, na ktorých stojí trendy terás pre rok 2020. Základom sú prírodné materiály, ktoré ušetria čas aj náklady na údržbu. Potom už len záleží na voľbe konkrétnej hrúbky a rozmeru. V prípade plánovaného využitia terasy aj v zime sa vyplatí zvážiť jej zasklenia. Nasledujúci článok poradí, ako skombinovať všetky dôležité aspekty, a vytvoriť tak perfektne zladenú a funkčné terasu, ktorá sa drží aktuálnych trendov.

Zazimovanie záhrada sa vám dobre odvďačí

Keď chcete dobre zazimovať nielen záhradu, musíte to urobiť predovšetkým skôr, ako udrie prvý mrazíky. Tento rok sa javí začiatok novembra ako najvyšší čas na zazimovanie všetkých rastlín, stromov, trávnikov, skleníkov, kvetín, jazierok i byliniek. Akonáhle nepripravených rastliny zasiahne mráz, ťažko im budete vracať na jar život. Aby ste teda nič nezanedbali a na jar sa mohli tešiť z odpočinuté prírody, vezmeme to teraz spolu pekne krok za krokom a takpovediac od podlahy, pretože začneme trávnikom.