InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kuchynský riad články

Umývať riad v dreze, alebo v umývačke?

Umývať riad v dreze, alebo v umývačke, to je, o čo tu ide. Hoci druhé riešenie šetrí čas i ľudskú energiu, otázkou zostáva, či sú umývačky výhodnejšie aj z ekonomického a ekologického hľadiska.

Výber kuchynského riadu: Aké materiály zvoliť, aby vám riadu slúžilo čo najdlhšie?

Ak patríte k ľuďom, ktorí často a radi varia, nesmie vo vašej kuchyni chýbať kvalitný riad. Bez neho len ťažko pripravíte lahodné pokrmy bez pripálenín a ďalších nedostatkov. Pri výbere nového riad do kuchyne je dobré hľadieť predovšetkým na materiály, z ktorých sú vyrobené. Dosť totiž ovplyvní práve samotné varenie a kvalitu výsledných pokrmov.

Aké kuchynské náčinie potrebujú nadšené pekárky a cukrárky?

Gazdinky, ktoré prepadli pečenie, majú neraz celú jednu kuchynskú skrinku vyhradenú na všetko možné kuchynské náčinie, ktoré ku svojim výtvorom potrebujú. Bez správnych formičiek, formičiek a ďalších pomôcok totiž majstrovské diela nevytvoríte.

Viete, ako by malo vyzerať ideálne rozmiestnenie spotrebičov v kuchyni?

Konkrétne usporiadanie spotrebičov sa môže líšiť, vždy záleží na ergonómiu a priestorových možnostiach danej kuchyne. Sú ale všeobecné štandardy, ktorých je dobré sa pri vymysleniu varného centra vo vašu kuchyňu držať. Varné centrum zahŕňa varnú dosku, rúru a odsávač pár. Oproti minulým rokom sa zmenila jedna zásadná vec. Spotrebičov pribúda, dávajú sa do vstavby a rúra sa oddelila od varnej dosky. Využívajú sa tiež inteligentné spotrebiče, ktoré vám ušetria čas a sú dizajnovým doplnkom každej kuchyne. Vaša kuchyňa sa tak stane miestom, kde bude radosť pripravovať každé jedlo.

Potrpíte si na teplé jedlo? Bez hrnca a nože neuvaríte

Skúsené gazdinky vedia, že kuchyňa je kúzelné miesto plné malých pomocníkov, uľahčujúcich každodennú prípravu pokrmov pre celú rodinu. A len ony majú prehľad, v ktorom šuplíku sa nachádza nože, v akej skrinke sú hrnce, lívanečník a zapekacia misa. Práve toto kuchynské náčinie, ktoré často nie je na prvý pohľad vidieť, preukazuje najväčšiu službu. Bez čoho sa v kuchyni nezaobídete vy?

Spestrite si varenie najnovšími trendmi

Neustále sa meniace módne trendy zasahujú aj sféru bytových interiérov. Nevynímajúc ani oblasť kuchýň, kde je uprednostňovaná praktickosť a funkčnosť. Ako by teda mala vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa?

Škandinávska kuchyne si vás získa nadčasovosťou a funkčnosťou

Vo svete bývanie sa v posledných rokoch do popredia prediera predovšetkým škandinávsky štýl, ktorého účelom je nenásilne presvetliť miestnosť a poskytnúť dostatok úložného priestoru. Škandinávske kuchyne sa vyznačujú nadčasovosťou, funkčnosťou a ojedinelosťou. Samotná kuchynská linka je navrhnutá s ohľadom na potreby domácnosti, pričom obmedzení nie ste veľkostí, ani variabilitou farieb.

Smoothie, zdravý nápoj pre telo i dušu

A je to konečne tu - dá sa nakúpiť veľa čerstvého, voňavého a chutného ovocia i zeleniny. Jar a leto skrátka priamo nabáda k tomu, využiť všetky dostupné dary prírody v kuchyni. Vybrali sme pre vás niekoľko smoothie - zdravých ovocných a zeleninových kokteilov, ktoré urobia dobre vášmu telu, ale aj duši ...

Ako pripraviť tie najlahodnejšie palacinky s domácou zmrzlinou? Skúste panvica na palacinky SmartCLICK a zmrzlinovač DELLA CASA!

Keď sa v nedeľu ráno rozvonia kuchyne a potom aj celý byt nezameniteľnou vôňou práve pripravovaných palaciniek, len málokto vydrží ležať v posteli. Netrpezliví stravníci vyzerajú pri sporáku s jasnou otázkou - Kedy už to bude? Ten istý dotaz si ale často pokladá aj ten, kto palacinky smaží. Často sa totiž stáva, že sa netrpezlivo očakávané lahôdky na panvici prichytávajú, pri otáčaní sa trhajú alebo sa pripaľujú. Ako z tejto šlamastiky von? Celkom jednoducho! Okrem perfektného receptu potrebujete aj dokonalého pomocníka. A tým je panvica na palacinky.

Máte radi čistotu priestoru bez zbytočných dekorácií? Potom je modernej kuchyne tá správna voľba

Moderné kuchyne, sú v dnešnej dobe stále viac obľúbené predovšetkým pre svoje čisté línie a minimalistický vzhľad. Moderný dizajn je znakom ľahkosti, elegantnosti a ležérnosti a sú pre neho typické kvalitné materiály, kovanie a doplnky. Nároky na použité materiály z hľadiska hygieny, odolnosti a funkčnosti sú tu nesmierne dôležité a sú na ne kladené vysoké nároky.