InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Strechy články

Zelené strechy sú stále obľúbenejšie. Tento rok oslávi prvý svetový deň

Tento rok prvýkrát oslávime Svetový deň zelených striech. Ten vyhlásila Európska federácia zelených striech a pripadne už na túto sobotu 6. júna. Obľuba takzvaných vegetačných striech v Česku pritom z roka na rok rastie, už ale zďaleka nejde len o trendy záležitosť. Takzvané zelené vegetačné strechy sú totiž funkčné, keďže prispievajú k ochladeniu domu a vytvárajú príjemnú mikroklímu hlavne v mestách, kde nahrádzajú chýbajúce zeleň.

Ako na zateplenie šikmej strechy?

Je u vás zatepľovania strechy či podkrovia na programe dňa? Nechajte si poradiť, ako dobre a ľahko sa to dá riešiť, a vyvarujte sa tak najrôznejším komplikáciám.

Krásne solárne panely? Výroba energie zo slnka nemusí hyzdiť vašu strechu

Možno si pod solárnymi panelmi predstavíte neforemné kvádre, ktoré môžeme zahliadnuť niekde na poliach alebo nie zrovna estetické fotovoltaické panely na strechách slovenských domov. Lenže moderné solárne panely nemusí byť vôbec vidieť, alebo je na streche ani nezazrie. Pozrite sa na niekoľko šikovných i štýlových riešenie, ako vyrábať energiu zo slnka v rodinnom dome bez kompromisov na vzhľade príbytku.

Zelené strechy sú návratom k prírode

Tradícia zelených čiže vegetačných striech siaha do ďalekej histórie. V dnešnej dobe nachádzajú opäť svoje uplatnenie, majú veľký prínos predovšetkým pre mestskú zástavbu. Pôsobí pozitívne na ľudskú psychiku, sú dôležitým estetickým prvkom a zároveň chráni budovy pred nepriaznivými vonkajšími faktormi.