InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Matrac články

Ako si vybrať správnu tvrdosť matraca

Správne vybraná matrac by mala byť prispôsobená osobným preferenciám a zdravie užívateľa. Nákup matrac zahŕňa výber veľkosti modelu, typu výplne a nakoniec tiež tvrdosti.

11 krokov k výberu správnej postele

V posteli trávite tretinu svojho života, takže by vám nemalo prísť ľúto stráviť trochu času jej výberom. Zle zvolená posteľ môže viesť k bolestiam svalov, chrbta a zlej kvalite spánku. A keďže spánok je pre organizmus veľmi dôležitý, vyberte si správne!

Kvalitný spánok znižuje riziko ochorenia. Dôležité je zatemnenie a vetranie

Dlhé zaspávanie, prevaľovanie, skoré vstávanie. To sú len niektoré spánkové poruchy, ktoré človeka môžu pekne potrápiť. Podľa prieskumov má so spánkom problém viac ako 40 percent ľudí. Mnoho z nich však vôbec nevie, že sa jedná o poruchu, ktorá môže spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Práve preto si celý svet 21. marca pripomína Medzinárodný deň zdravého spánku, ktorého cieľom je rozšíriť povedomie širšej verejnosti o význame zdravého spánku.

Pre pokojný spánok dokonalá spálne

Premýšľali ste už niekedy nad tým, prečo sa vám zle spí alebo sa ráno budíte unavení a bez nálady? Faktorov, ktoré ovplyvňujú správnu relaxáciu, je hneď niekoľko. Je to súhra vplyvov, ktoré dokážu narobiť ohromnú paseku. Navyše je spálňa často dosť opomínanou miestností, pretože tam sa predsa chodí len spať, takže nie je nutné nad ňou až tak veľmi premýšľať. Veľa ľudí musí spať v obývacej izbe, pretože nemajú ďalšiu miestnosť, kam by sa dala posteľ. Príkladov nájdeme veľa, ale ako sa teda dopracovať k dokonalej spálni? Pár tipov vám napovie správny smer.

Prvá vec do nového bytu? Posteľ!

Nadišiel ten čas, konečne bývate vo svojom a po svojom. Čím začať pri vybavovaní nového bytu? Predsa posteľou! Bez kvalitnej postele to skrátka nejde. Keď mu nebudete dobre vyspání, nebudete mať potešenie ani z toho najkrajšieho bytu na svete. Ako postupovať a správnu posteľ vybrať? Prezradíme vám to!

5 pravidiel pre výber novej postele

Prebúdzate sa ráno rozlámaní a spotení? Problém bude v zlej posteli a nevhodných materiáloch. Ak sa rozhodujete pre kúpu novej, zamerajte sa na niekoľko zásadných pravidiel, ktorá vám uľahčí výber, aby ste nesiahli vedľa. Ako na kúpu novej postele a matrace poradia tento článok.

Ako na domov s čo najmenším množstvom alergénov

Sterilné prostredie si doma vytvoríme len ťažko a ani by to nebolo vhodné. Zmierniť ale pôsobenie alergénov a eliminovať ich výskyt v dome alebo byte určite chceme, hlavne ak máme v rodine alergika. Ako na to?

Ako zvládnuť povinnosti v septembri?

Hektické septembra je po pokojnom lete náročné. Stresu sa vyhnete, keď si spíšete úlohy a stanovíte priority. Dôležitý je aj kvalitný spánok.