InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Záhradné jazierka články

Odpovedáme na vaše otázky: Ako rekultivovať rybník?

Rekultivácia rybníka je dlhodobou a zložitou záležitosťou, pri ktorej je potrebné niekoľkých veľmi dôležitých krokov k tomu, aby bola dostačujúca a nemusela sa v krátkom časovom horizonte opakovať. Ako teda môže rekultivácia vyzerať?

Čo je základom záhradného jazierka? jeho dno

Základom každého záhradného jazierka je jeho kvalitne vyriešené dno. Malo byť pokryté kvalitnou geotextíliou a fóliou. Zlá geotextílie sa môže vytratiť a vyhnít, nekvalitné fólie časom popraskanú alebo sa rozpadne a voda z jazierka potom bude presakovať do jeho podložia.

10 vecí čo zariadiť na záhrade v septembri

September je mesiacom, kedy na záhradke zberáme plody našej snahy a pripravujeme ju na zimu. Po lete teda rozhodne práca nekončí. Ak budeme včas myslieť už na ďalšiu jar, odvďačí sa nám záhrada vyššími výnosmi.

Inšpirácia, ako na záhradné jazierka

Pohľadom na vodnú plochu je človek fascinovaný od nepamäti. Bývať pri mori, rieky, rybníku či jazera je pre mnohých z nás nesplneným snom, a preto túžime vniesť vodný živel aspoň do svojej záhrady. Voda dáva záhrade nový rozmer, prináša do nej dynamický prvok, život i miesto na relaxáciu. Je celý rad možností, ako vodu do záhrady zakomponovať. Jednou z možností sú záhradné jazierka.

Prečo mať vodu v záhrade?

Stále viac ľudí túži mať v záhrade vodný prvok. Niekto túži po bazéne, iný po jazierku, ďalšiemu stačí zvuk zurčiacou vody z fontánky priamo na terase. Možností je celá rada. Ostatne voda bola súčasťou záhrad od nepamäti, vyskytovala sa v nich v rôznych podobách a slúžila na mnohé účely.