InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Vianočné dekorácie články

Video návod na netradičné balenie darčekov

Ako zabaliť vianočný darček kreatívne a netradične? Nechajte sa inšpirovať na videu.

Netradičný vianočný stromček

Vianočný stromček nemusí byť nutne jedľa, borovica alebo smrek. Ak nelipnete na klasickom vianočnom stromčeku, inšpirujte sa nasledujúcimi nápady. Netradičný vianočný stromček možno vyrobiť mnohými spôsobmi a použiť rôzne materiály.

DIY vianočné dekorácie za pár korún - video návody

Vyrobte si vlastné vianočné dekoráciu pomocou podrobných video návodov.

VIDEO nápady na vianočnú výzdobu

Ak radi tvoríte a inšpirujete sa nápady druhých, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov, ako si vyrobiť vianočnú dekoráciu. Vytvorte si originálne vianočné veniec z použitých kávových filtrov, vianočné ozdoby z povrázku a lepidla alebo si rozsvieťte dom pomocou zaváracích pohárov. Fantázii sa skrátka medze nekladú.

Video návody na vianočné dekorácie

O vianočných sviatkoch si zdobíme naše domovy rôznymi vianočnými dekoráciami. Niektorí z nás siahnu v obchodoch už po hotových, druhí si zase chcú vyrobiť dekorácie vlastné. Prinášame vám niekoľko inšpiratívnych videí na vianočné dekorácie.

Video návody na svietiace vianočné guľu, 3D papierové ozdoby a ďalšie vianočné dekorácie

Neviete, čo robiť za dlhých jesenných večerov? Skúste tvoriť. Blížia sa vianočné sviatky as nimi aj upratovanie a zdobenie našich domovov. Vytvorte si vlastné dekorácie podľa nasledujúcich návodov. Sú z dostupných materiálov a ich výroba vám nezaberie príliš času. Prizvite ostatných členov rodiny a bavte sa tvorením sviatočných dekorácií.

10 tipov na vianočné dekorácie

Než sa nazdáte, tak sú tu opäť Vianoce. Pre gazdinky toto predvianočné obdobie znamená, že by mali začať s veľkým domácim upratovaním, je potrebné vyčistiť všetko, na čo ste počas roka nemali čas. A až sa preženú tieto nepríjemné domáce povinnosti, zostane vám ešte dostatok času na tie príjemné chvíľky. Vianoce totiž nie sú len o upratovaní, ale je s nimi tiež neodmysliteľne spojená vianočná výzdoba.

10 tipov na vianočné dekorácie

Prinášame vám desať tipov na vianočné dekorácie, ktoré bez veľkého úsilia zvládnete vyrobiť. Použité materiály sú ľahko dostupné pre každého. Do tvorenie môžete zapojiť celú rodinu a spoločne príjemne stráviť predadventný čas.

Päť vecí, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalú vianočné tabuľu

Po miestnosti sa rozliehajú koledy, sviečka pokojne plápolá, z kuchyne sa line vôňa purpury a okolo stola sa usadzuje rodina, ktorá čaká, kedy bude môcť konečne porušiť tradíciu zlatého prasiatka aj na to, čo im tento rok "Ježiško prinesie". Štedrovečerná tabuľa patrí spoločne s vianočným stromčekom k tým najdôležitejším symbolom Vianoc, u ktorých sa schádza rodiny a dodržujú staré tradície. Aj preto je dobré si na vianočnom stolovanie dať záležať.

Zaujímavé video tipy na vianočné dekorácie

Vianočná výzdoba vrcholí. Zdobíme vianočné stromčeky, inštalujeme rôzne vianočné dekorácie, ale tiež ich sami vyrábame. Pri ich výrobe sa často zapojí celá rodina a býva to krásne strávený predvianočný čas. Ak sa radi inšpirujete, pozrite sa na nasledujúce návody, ako si ľahko vytvoriť krásne vianočné dekorácie.

Málokto si dokáže predstaviť Vianoce bez svetiel a farebných dekorácií. Už tiež plánujete výzdobu?

Patríte medzi tých, ktorí sa už tešia na Vianoce a radi si vychutnajú sviatky so všetkým, čo k nim patrí, vrátane vianočnej výzdoby? Alebo vám naopak obchody, ktoré prvého novembra slávnostne nazdobte výlohu a začnú púšťať koledy, lezú na nervy? Ako si užijete sviatky je len a len na vás, my ale dúfame, že sa necháte dnešným článkom aspoň trochu inšpirovať.

Ako vytvoriť rozžiarený vianočný interiér pre dokonalú atmosféru?

Najkrajšie obdobie roka v podobe vianočných sviatkov sa opäť blíži. V obchodoch sa objavujú dekorácie, ozdoby a drobnosti, ktoré pomáhajú vytvoriť nádherný interiér so špecifickou atmosférou. Ako jednotlivé farby kombinovať, aké sú aktuálne trendy a čo by sa mohlo vynímať vo vašom interiéri?

Aké vianočné osvetlenie je momentálne IN?

Na Vianoce sa pripravujeme s dostatočným predstihom, väčšinou začíname hneď po prvej adventnú nedeľu. Čakajú nás prevažne príjemné povinnosti, ako je vyberanie jedinečných darčekov pre celú rodinu a pečenia koláčov. To krásne prevonia celý byt a jeho príprava baví aj deti, ktoré nadšene miesia cesto a vykrajujú z neho najrôznejšie tvary. A navyše sa môžeme pustiť do inštalácie vianočnej výzdoby, ktorá vytvorí tú pravú atmosféru a doslova rozžiari náš dom či byt.

Bývajte v štýle hygge, ktorému dominujú sviečky, svietniky a lucerny

Severský štýl hygge (čítajte hüke) je v poslednej dobe doslova fenoménom, ktorý sa pomaly vkráda do našich domácností. Voľne by sa dal preložiť ako oslava prostých okamihov, ktoré nás každodenne sprevádzajú. Mali by sme mať radosť z každej chvíle, ktorú prežijeme, pretože sa už nevráti.

Vianočné osvetlenie k zime skrátka patria

Vianoce právom patrí medzi najkrajšie obdobie roka. Ich atmosféru si však môžeme navodiť dávno pred ich vypuknutím. Dopomôžu nám k tomu okrem iného správne zvolené vianočné osvetlenie a dekorácie.

Zapáľte sviečky a pozvite ducha Vianoc do svojho domova

Vianoce sú za dverami, je teda na čase začať s výzdobou domácnosti. Nielen deti, ale aj dospelí milujú tento čas. Je len málo tak príjemných vecí, ako sadnúť si večer so svojimi milovanými s hrnčekom vareného vína alebo dobrého čaju do sviečkami či vianočnými svetielkami rozžiareného bytu a užívať si teplo útulného domova, keď vonku mrzne. V prípade, že je náš byt navyše pekne vyzdobený, aby podčiarkol vianočnú atmosféru, bude sa nám relaxovať oveľa lepšie.

Nápadité vianočné dekorácie, ktoré vás očarujú

Vianočný čas sa nezadržateľne blíži, buďte pripravení a užite si Vianoce bez zbytočného stresu. Nič nevykúzli útulnú atmosféru tak, ako nápadité vianočné dekorácie, ktoré už dávno nie sú len o vianočnom stromčeku a svetelných reťaziach. Poďte si s nami rozšíriť obzory a objavte čaro pravých Vianoc.

Tipy na vianočné osvetlenie domu

Vianoce sú pre mnohých z nás najočakávanejšie častí roka. Prípravy na ne prebiehajú väčšinou vo veľkom štýle a súvisí s nimi celý rad činností, ktoré je pred ich vypuknutím potrebné urobiť a zariadiť. Už tradičnou súčasťou sviatočného obdobia je vianočné osvetlenie domu. A niet divu. Osvetlenie dokáže krásne navodiť príjemnú a čarovnú atmosféru, na ktorú sa všetci tak dlho teší.

Obdivujete krásne a pravidelné vianočné stromčeky? Vieme, ako vznikajú. (Video)

Poznáte je určite z amerických filmov. Krásne pravidelne rastlé vianočné stromčeky. Majú presný vysústružený kužeľovitý tvar. Nie, nie sú umelé, ani to nie je nejaká špeciálne vyšľachtená odroda. Pracuje na nich totiž ninja. Pozrite sa na video.

7 video návodov ako kreatívne zabaliť darčeky

Vianočné prípravy finišujú ak nim patrí aj balenie vianočných darčekov. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi videami, ako kreatívne zabaliť darčeky pre vašich najbližších.

Tipy na vianočné dekorácie

Nastal adventný čas as ním aj výzdoba našich domovov pre časy sviatočné. Máme pre vás zaujímavé tipy, ako si vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru.

Veľkonočné výzdoba rozjasní váš domov

Tohtoročné Veľká noc pripadli na prvý aprílový víkend. Príroda sa prebúdza as ňou aj naša snaha vyzdobiť si jarno naše domovy.