InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Skrine a skriňové systémy články

Nielen do šatne patrí šatníková skriňa

Stojíte pred výberom šatníkovej skrine? Ten rozhodne neuponáhľajte. Všetky totiž nie sú rovnaké!

Elegancia a štýl vo vašej skrini

Skrine sú nevyhnutnosťou každej domácnosti, pretože kam inam by ste uložili všetky vaše poklady. Snom každej ženy je veľká priestranná šatňa, kde by mala prehľad o oblečenie a topánkach. Lenže nie každá si to môže dovoliť vzhľadom k financiám a priestoru. Práve ten býva veľmi často nedostatkovým "tovarom". Z panelákového bytu jednoducho vilu neurobíte.

Nákup šatníkovej skrine: Týchto 5 vecí sa oplatí premyslieť vopred

Ak by sme hľadali typ nábytku, ktorý spravidla v interiéri vydrží takmer naveky, vymenovali by sme šatníkové skrine. Ich obstaranie by preto malo byť maximálne opatrné. Brať by ste mali do úvahy hneď niekoľko dôležitých aspektov. Výsledkom potom bude obstaranie modelu, ktorý bude jednak dizajnovo podarený a jednak maximálne praktický. Neviete, ako na to? Nevadí, čítajte ďalej, dáme vám celkom 5 tipov, ktoré vám v tejto neľahkej voľbe pomôžu.

Čo by mala mať správna šatníková skriňa

Mužom obyčajne stačí pár políc, ženy v tomto bývajú náročnejšie. Na všetko svoje oblečenie potrebujú skrine nielen veľké, ale aj vhodne zariadené. Zároveň sa musí hodiť do miestnosti, byť z kvalitného materiálu a spĺňať pár ďalších požiadaviek. Ako teda vyberať šatníkové skrine?

Jarné upratovanie bez námahy

Veľká noc sa rýchlo blíži as nimi aj toľko neobľúbený jarné upratovanie. Každá gazdinka chce mať pred sviatkami, ktoré nám konečne prinášajú po dlhej zime jar, doma krásne upratané. Ale kde stále brať čas a hlavne chuť sa do upratovania pustiť? S nami to bude tentoraz hračka. Máme pre vás skvelého pomocníka.